Pimekohting

Komöödiateater

Medium

Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt kihva keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile - sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna. 

Nii otsivad ka selle loo kangelased oma unelmate kaasat. Kui kõrged on ootused, kellest unistatakse ja milliseks kujuneb reaalsus? Kas loodetust kehvemaks või kõiki ootusi ületavaks? Soov õnne leida ei küsi vanust, rahakotipakust ega väljanägemist. Elu ongi loterii, mille õnnelik võitja võid olla just sina!

Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust - see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas Pimekohting! 

 

Laval: Marika Korolev ja Henrik Normann

Teksti autor: Ivo Parbus

Lavastaja: Rednar Annus

Kunstnik: Riina Andresen

 

Piletid 15/ 12 eur ( õpilane, pensionär)

Lisainfo: Laagri kultuurikeskus, Veskitammi 8 Laagri,  tel 6796765 

 Toimumisajad

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti