Kuu aega maal

Sagadi mõis

Medium

Suvelavastus
Kuu aega maal
Ivan Turgenev
12+
6.,7.,8.,9*.,13.,14.,15.,16*. juuni. Etenduse algus kell 19.00
Etenduse algus kell 17.00

Kõikidel etendustel on sünkroontõlge eesti keelde. 6. ja 14.juuni etendustel pakub teater ka sünkroontõlget inglise keelde.  

Romantiline melodraama
Lavastaja Filipp Loss
Vene kirjandusklassiku Ivan Turgenevi melodraama sobib parimal viisil just suvisesse mõisaparki. Loo keskmes on noor mõisaproua Natalja Petrovna (Ksenja Agarkova), kes eneselegi ootamatult hakkab igatsema midagi uut ja erilist.  Midagi romantilist, mille järele tekib igatsus just suvel.  Sellest erilisest tundest jääb puudu tema idüllilähedases rahulikus elus koos mõisaomanikust väärika abikaasaga (Aleksandr Ivaškevitš) ning lähedase sõbraga (Dmitri Kosjakov), kes on  aastaid tema kõrval abivalmit toeks olnud. 
Intriigi keskmesse satub noor tudeng Aleksei Beljajev ( Karl-Robert Saaremäe), kes ise ei ole  ootamatust romantilisest olukorrast üldse huvitatud ning kes on sunnitud ümber mõtestama oma moraalsed tõekspidamised, vaated elule ja suhtumise naistesse... Noort Verakest mängib algaja näitlejanna Jekaterina Burdjugova.
Hinnad
- pileti täishind- 22 eurot
- sooduspileti hind ( pensionärid, lapsed, tudengid, puuetega inimesed)-16 eurot
- pileti hind koos bussipiletiga (Teater-Sagadi mõis-Teater) – 35 eurot
- sooduspileti hind koos bussipiletiga (Teater-Sagadi mõis-Teater)- 29 eurot
Autoga teatrisse tulijad saavad Tallinnast Sagadisse sõita Tallinn-Narva maanteed mööda ( Sagadi küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond).
Tagasiteel on peatus ka Lasnamäel Laagna teel.
Etendusele on keelatud võtta kaasa koeri ja teisi koduloomi.  Soovitame riietuda soojalt, arvestades, et lavastust mängitakse vabas õhus.

 

NB! Buss väljub Vene Teatri eest kell 17.00 (9.06 ja 16.06 kl 15.00) ja Sagadi mõisa juurest kell 22.30 (9.06 ja 16.06 kl 20.30).

 
Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti