Igal lapsel oma pill

Toetuspilet

Medium

EV100 ühiskingitus „Igal lapsel oma pill“ on kantud unistusest, et igal Eestimaa lapsel oleks võimalus õppida pillimängu.

Tõnu Kaljuste sõnul on meie muusikatraditsioonide kestmiseks ülioluline, et leitaks raha laste pilliõppeks. Praegune pillipark on paraku suures osas vananenud, kuid uute ostmiseks napib koolidel raha.

EV100 ühiskingituse „Igal lapsel oma pill“ raames ostetakse muusikaasutusele uusi pille, et lapsed üle Eesti saaksid jätkata muusikaõppega ja jätkuksid meie muusikatraditsioonid. Pillimängu tähtsust lapse elus on raske üle hinnata, sel on oluline roll laste emotsionaalsel harimisel, ilumeele kujundamisel ja loovuse arendamisel. Pillimängu harrastavatest lastest kasvavad uuringute järgi õnnelikud inimesed.

Kui soetate „ Igal lapsel oma pill“ toetuspileti, ei teki teile kohe sissepääsu konkreetsele üritusele, kuid olete  andnud oma panuse selleks, et ka tulevikus oleks võimalik Eestis nautida oma muusikat. Nende esituses, kes praegu alles lapseeas. Hoidke pilet kindlasti alles, sest sellega võib saada vaba pääsu Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise ajal toimuvatele kontsertidele, kus musitseerivad lapsed oma uute pillidega.

Kingituse elluviimise eest seisavad hea muusikahariduse esindusorganisatsioonid: Eesti Muusikakoolide Liit, Eesti Puhkpillimuusika Ühing, Eesti Sümfooniaorkestrite Liit, Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit, Eesti Pärimusmuusika Keskus  ja EV100 korraldustoimkond.Toimumisajad

E 31.12.2018 21:00

Vabu kohti: 124, Tavahinnad: 5-15 €, Soodushinnad: -

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti