Lotte Unenäomaailmas

Lastemuusikal

Medium

Lotte on tore kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele – lahke, südamlik ja alati kamba hing. Seiklused seekord Unenäomaailmas!

LOTTE UNENÄOMAAILMAS 
Priit Pajusaare lastemuusikal 


Idee autorid Heiki Ernits, Janno Põldma 
Lavaversiooni autorid Heiki Ernits, Janno Põldma, Tanel Jonas, Janek Savolainen 
Helilooja Priit Pajusaar 
Laulusõnad Leelo Tungal 
Lavastaja Tanel Jonas 
Muusikajuht ja dirigent Martin Sildos 
Dirigent Taavi Kull 
Kunstnikud Rosita Raud ja Iir Hermeliin 
Koreograaf Janek Savolainen 
Valguskujundaja Tõnu Eimra 

Osades Linda Kolde või Adeele Sepp (Ugala Teater), Jaanus Tepomees, Kaarel Targo (Must Kast), Rasmus Kull, Priit Strandberg, Simo Breede, Jaan Willem Sibul, Pirjo Jonas, Merle Jalakas, Angelika Mikk (RO Estonia), Karol Kuntsel, Lauri Liiv, Veiko Porkanen, Markus Dvinjaninov, Marian Heinat, Hedi Maaroos, Kärt Tammjärv, Marin Mägi–Efert (Rakvere Teater), Matis Merilain, Alo Kurvits, Oliver Timmusk, Leino Rei, Aivar Kallaste, Janek Savolainen. 


“Lotte Unenäomaailmas” juhatab vaatajad jänes Adalberdi unenäkku, kus võib kohata nii kõikvõimalikke kummalisi tegelasi – alustades üleannetutest ustest ning lõpetades lootusetult ühte põimunud kinga ja kohvitassiga – kui sattuda kõikvõimalikesse rohkem või vähem pentsikutesse situatsioonidesse. Lühidalt öeldes osutubki Unenäomaailma lõksu jäänud Adalberdi päästmine üle ootuste värvikaks ja haaravaks seikluseks. 
Seda, millist rolli on mänginud ja mängivad Lotte-lavastused laste tutvumisel muusikateatriga või teatriga üleüldse, ei saa kindlasti kuidagi alahinnata. Sest fantaasiarikaste narratiivide, mida on vürtsitatud vaimukate laulutekstide ja meeldejäävate meloodiatega, populaarsus, on olnud muljetavaldav. Ja sama on lugu ka Lotte-sarja neljanda lavastusega. 

Mihkel Truman, kultuur.err.ee 

Esietendus
28. novembril 2015 Vanemuise teatri suures majas. Tähelepanu! 
Kuni 3-aastased (k.a.) lapsed saavad etendusele sülepiletiga (hind 5 eurot, võimalik osta enne etendust kassast kohapeal). 
Grupisoodustus 20% alates 20 piletist (broneerimine kassa@vanemuine.ee).
27.02.2018 - tund enne etendust ning etenduse vaheajal saavad lapsed koos Kollaste Kassidega teatrisaali fuajees meisterdada. 
Ostetud pileteid ei vahetata ega osteta tagasi. 

Toimumisajad

T 27.02.2018 18:00

Vabu kohti: 123, Tavahinnad: 5-16 €, Soodushinnad: -

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti