Film - Need vanad armastuskirjad

Medium

Helilooja Raimond Valgre romantiline ja traagiline lugu, mille sündmused kulmineeruvad aastavahetusel 1949/50 restoranis Gloria. Saatuse tahtel langevad Raimond Valgre parimad eluaastad Eesti Vabariigi lõpu, Teise maailmasõja ja stalinliku režiimi võimutsemise aega.
Noor andekas muusik, kelle laulud kõnelevad armastusest, ei leia ise armastuses õnne - ei kauni rootsi neiu Alice'iga, vene intelligendi Niinaga ega oma naise Evaga. Sõjast läbi tulles kogeb ta nii sõjasõprust kui lahingute õudust, nii suuremeelsust kui reetmist, ja see teeb ta haavatavaks nii vaimselt kui füüsiliselt.
Film on tulvil Raimond Valgre kaunist muusikat.

Stsenaristid Lilian Põldre, Mati Põldre, Aleksandr Borodjanski, režissöör Mati Põldre, operaator Aleksander Razumov, kunstnik Tiiu Übi.

Osades Rain Simmul, Liis Tappo, Ülle Kaljuste, Marika Korolev, Kärt Tomingas, Jaan Rekkor, Tõnu Kilgas jt.

Tootjafirma Freyja Film , Eesti Moedisain, Eesti Televisioon

Täispikk telemängufilm

Kestvus 1.20h

Pilet 1.5/2€



Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Registrikood: 90008264
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148, Eesti