ESTONIA BALL

PIDU KUU VARJUKÜLJEL

VOUCHER

Medium

Muusikajuht: Arvo Volmer

Lavastaja: Veiko Tubin

Õhtujuht: René Soom

Estonia teater kutsub selle aasta viimasel päeval osa saama maagilisest muusikalisest õhtust kuupaistel!

Saa osa kontsert-lavastusest, mis toimub kuu tagumisel küljel, kuhu pole astunud veel ühegi inimese jalg ning kuhu maa pealt ei saa kiigata ükski pikksilm ega teleskoop. Salapärane kuu tagumine külg avab ennast vaid üheks õhtuks ning koos reisime läbi fantastilise kosmose ja kohtume veidrate tegelastega. Üles astub kuutõbiste koor, näeme imetabaseid tantsivaid tulnukaid ja kuulame parimate kuuuurijate esituses kuulsaid kuutaguseid muusikalisi šedöövreid, naudime unustamatuid lunaarseid meloodiaid. Avastame üheskoos tähti ooperitaevas ja kuulame kaugete galaktikate hääli.

Reis läbi kosmose viib meid tantsule Linnutee tähtede all. Estonia kontserdisaalis, tantsijate peade kohal, süttivad tuhanded tähed. Jalga saab keerutada nii rahvusooperi orkestri kui Mart Sanderi ja Bel-Etage Swingorkestri saatel. Avatud on kogu teatrimaja. Jalutada võib planeetide alleel, einestada parimas Venuse restoranis ning kosmoserändurile avaneb maja sopiliste nurkade taga nii mõnigi muusikaline üllatus.

Reisi juhivad kogenud kosmonaudid Juri ja Valentina. Tule jäta oma jälg kuule ja saadame vana aasta eksklusiivselt kosmosesse!

Terve õhtu on külastajatele avatud baarid ja kohvikud üle maja.

Külaliste päralt on teatrisaal, kontserdisaal, Estonia restoran, Sinine saal, Valge saal ja kohvik Colombina. 

Tantsida saab nii rahvusooperi orkestri kui Mart Sanderi ja Bel-Etage Swingorkestri saatel.

 

Balli eeskava teatrisaalis ja tantsupilet: 45–76 € (sõltuvalt istekohast saalis)

 

Riietus ballil: tume ülikond 

Vanus: 16+

Ostetud voucherid tuleb vahetada piletite vastu ainult Estonia teatri kassas! Sisaldab eeskava teatrisaalis ja tantsupiletit!  

 Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti