Ugala 104. hooaja kevadpidu ja KULDÕUNAD

Medium

Head teatrisõbrad! Kas tunnete juba, kuidas kevad vaikselt-vaikselt ligi hiilib? Ugala teatri jaoks tähendab see vaid üht – on aeg võtta kokku meie 104. hooaeg ja tähistada möödunud aastaringi kontsertite, KULDÕUNTE jagamise ja peoga! Seekord kutsume teid Ugalasse koguni terveks päevaks! Akustilised kontserdid annavad Mari Jürjens ja spetsiaalselt kevadpeo jaoks kokku tulnud Ugala teatri näitlejad Adeele Jaago, Alden Kirss ja Jaana Kena. Viimastega koos astub lavale ka üllatuskülaline. Õhtusel peol ootab Sind hea seltskond, muusika, üllatused ja minilavastus “Kuhu kadusid õunad?”

PILETIINFO:

->MÕNULEMISE PAKETT” ehk päevase programmi pilet – sisaldab kahte akustilist kontserti – 25€ – piiratud koguses piletid saadaval vaid eelmüügist, kohapeal piletite müüki ei toimu.

->TANTSULÕVI PAKETT” ehk õhtuse programmi pilet – sisaldab minilavastust “Kuhu kadusid õunad?” ja õhtust pidu – 20€ / kohapeal 25€.

->HOMMIKUST ÕHTUNI SUPERSTAARI PAKETT” ehk terve päeva pilet – sisaldab kõiki sündmusi – 35€ / kohapeal 40€.

 

PÄEVANE PROGRAMM

11:00–15:00 – RÕIVARING*/KOKTEILID/MUUSIKA – muusikat mängib Ugala teatri lavameister Johannes Martin Saar – Ugala teatri kohvik, terrass ja proovisaal – tasuta

13:00–13:45 – MARI JÜRJENS – Ugala teatri fuajee

14:00–14:30 – ADEELE, ALDEN ja JAANA + üllatuskülaline – Ugala teatri fuajee

 

ÕHTUNE PROGRAMM

19.00 – AVAME UKSED

20:00 – MINILAVASTUS “KUHU KADUSID ÕUNAD?”

21:00 – TANTSUPIDU KOOS DJ RAITMAN&ROBINIGA + ÜLLATUSED


* Mis asi on RÕIVARING? RõivaRing on üritustesari – suurepärane võimalus värskendada oma garderoobi keskkonnasõbralikult ja raha kulutamata. Samaaegselt ka tore kohtumispaik kogukonna ja sõpradega koosolemiseks ning uute tutvuste sobitamiseks. Kohapeal on mõnus muusika, kokteilibaar ja muidugi uued leiud garderoobi!

Kuidas ma osaleda saan? Rõivaringile registreeruja toob vahetusse minevad riideesemed (1–10) enne ürituse toimumist ankeedis valitud ajal Ugala teatri keldrisaalis olevasse kogumispunkti. Seal vaatame koos rõivad üle ja uurime, kas millegi juurde käib mõni tore lugu (kus ja kellega oled seda eset kandnud). Edasi paneme kirja toodud riiete koguse, et ürituse päeval saaksime Sulle vastu anda sama arvu žetoone (1 rõivaese = 1 žetoon), mida saab vahetuskaubana kasutada teiste väljapandud riideesemete soetamiseks. RõivaRingi sümboolne osalustasu on 2€, millest katame elementaarsed kulud, et üritus saaks toimuda parimas võimalikus vormis. Palun võta riideid kogumispunkti tuues osalustasu kaasa sularahas. Registreeruda saab kuni 20. maini 2024 või kuni kohti jätkub (osalejate arv on piiratud)! Kogumispunkt on avatud Ugala teatri keldrisaalis ja sobiva aja rõivaste toomiseks saad broneerida siit.

 

NB! Vahetusse toodud riided peavad olema puhtad ja terved, lisaks soovitame üritusele tuua just hooajale vastavaid rõivaid ja põnevaid esemeid, eelistatult mitte kiirmoodi. Kui võimalik, pane rõiva juurde ka sildike mõne looga – kust rõivas pärineb, kui kaua see on Sul olnud või mis sündmustel Sind saatnud. Riputame need koos riietega riidepuule, et vahetades oleks mida avastada ja lugeda. Tule üritusele koos sõbraga! Saad temaga oma žetoone jagada. :) Saada kutse sõbrale edasi! Täiendavate küsimuste korral pöörduge julgelt Ugala teatri korraldusjuhi poole: 58507819 või [email protected]Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Registrikood: 90008264
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148, Eesti