Uus show “Mida NAISED tegelikult tahavad?”

Medium

Sobilik vanusele 18+!
Vestlusõhtu on 2 osas ja kestab 2 tundi koos vaheajaga.

See on tuline, humoorikas vestlusõhtu, mis tugineb elulistel näidetel.

Mida NAISED tegelikult tahavad?

Ülipopulaarse vestlusshow triloogia lõppakord võtab lähema vaatluse alla NAISED!
Nii selle, mida need vägevad amatsoonid ja õrnad jumalannad ise arvavad, et nad tahavad kui ka selle, mis neid meeste silmade ja kogemuse läbi tegelikult õnnelikuks ja rahulolevaks muudab.

Laval esindab naisi MARJU KARIN, kes laob tabudeta letti ja otse kümnesse kõik, mida mehed suhtluses naistega totaalselt valesti teevad, mis on see müstiline miski, mis naised tegelikult mehi tõeliselt tahtma paneb ning mida täpselt mehed võiksid teha, et peaaegu igal naisel jalad nõrgaks võtta.

Ilusüstide kuningannale panevad laval puid alla kaks karismaatilist rüütlit – EERO SPRIIT ja MARGUS VAHER. Mehed, kes kunagi ühtegi vastust võlgu ei jää, kel kahepeale naistega kogemusi rohkem, kui legendaarsel Casanoval ning kes seda mitmepealist lohet laval kõige paremini taltsutada oskavad.

Koos moodustavad need kolm frukti laval dünaamilise trio, kes läbi huumori ja eluliste näidete kisuvad valguse kätte kõik, mis suhetes enamasti sügaval kapisopis peidus või mida kiivalt varjatakse.

Olete lahkelt palutud samuti sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine vabatahtlik, aga väga oodatud. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele.

Meie ei salvesta ega lindista. Ärge, palun, teie ka seda tehke, „Sest öös on asju, mille külge tark ei puutu.“ /Heiti Talvik/

 

Lisainfot leiad siit https://www.facebook.com/mida.mehed.tegelikult.tahavad/

Ostetud pileteid ei saa tagastada ega ümber vahetada.

Ürituse korraldaja:
Paide Muusika- ja Teatrimaja
Pärnu 18, 72712 Paide
[email protected]
Reg nr 75002519
Kassa tel: 58031093 

 


Märksõnad: huumor, naised, vestlusõhtu

Toimumisajad