Eesti komöödia “Vaba raha”

Medium

Vaba raha (2022)
Žanr: komöödia
Filmi pikkus: 1h 45 min
Vanusepiirang: alla 12 a. mittesoovitatav

Filmi originaalkeel/language/язык:
🇪🇪EST
🇬🇧ENG

Filmi keel/language/язык:
🇪🇪EST
🇬🇧ENG

FILMI KIRJELDUS

Raha mängib elus põhirolli. Raha see on õnn ja armastus.

Kust otsiksid sina abi, kui pank su nii kindlana näinud laenutaotlusest keeldub? Just sellise probleemi eest leiavad end Taavi (Märt Pius) ja Liisa (Steffi Pähn). Lotopilet oleks abiks, või hoopis mõned tuhanded Bitcoinid, mis kümme aastat tagasi su tehnikakasti vedelema jäi?

Samal ajal naudib entusiastlik ettevõtja Maximillion (Miklós Bányai) oma krüptobörsi tähelendu ja ei jõua ära oodata klassikalise panganduse kollapsi koos oma kauni Armaniga (Amanda Hermiine Künnapas). Pensionifondi juht Erik (Ivo Uukkivi) aga hoiab kainet mõistust ja käib suure kaarega mööda kõigest digitaalsest. Investeerimist väärib ju vaid see, mida mõistad, hoomad. Kuid, mida sa teed, kui isegi su 12-aastane poeg teenib juba rohkem kui sina?

Krüptost, investeerimisest ja kõigest mis sinna vahele jääb pajatav „Vaba raha“ on tempokas seikluskomöödia, mis võtab huumoripihtide vahele viimase kümne aasta jooksul rahvusspordiks saanud rahatarkuse.

Režissöör Rain Rannu. Osatäitjad: Märt Pius, Ivo Uukkivi, Steffi Pähn, Amanda Hermiine Künnapas, Einar Kuusk, Miklós Bányai

Ostetud pileteid ei saa tagastada ega ümber vahetada.


Märksõnad: komöödia

Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Registrikood: 90008264
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148, Eesti