Põnevik “Tagurpidi torn” + kohtumine filmitegijatega

Medium Kohtumine põneviku “Tagurpidi torn” (2022) filmitegijatega!
Eriseansil on kohal Väätsalt pärit noor näitleja Kimi Reiko Pilipenko, kes on filmi üks peaosatäitjatest.
Žanr: draama, seiklus, põnevus
Filmi pikkus: 1h 41min
Filmi originaalkeel/language/язык: 🇪🇪 EST Subtiitrid/subtitles/субтитра: 🇷🇺 RU 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧 ENG
Põnevik “Tagurpidi torn” räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus – mis on õige ja mis on vale?
Filmis teevad kaasa Nils Jaagup England (andis hääle peategelasele Akhimile filmis “Jõulud džunglis”), Rebeka Kask (telesarjast “Papad Mammad”), Una Marta Soms, Laura Vahtre, Kimi Reiko Pilipenko, Mirja ja Mirje Toomsalu, Andres Lepik (“Vee peal”, “Põrgu Jaan”) ning kõrvalosades Rasmus Ermel (“Vee peal”), Riho Kütsar (“Tõde ja õigus”, “Rohelised kassid”), Evelin Võigemast (“Vee peal”, “Supilinna salaselts”), Anti Kobin (“Malev”), Ester Kuntu (“Tõde ja õigus”), Jaanika Arum (“Polaarpoiss”, “Free Range”), Juuli Lill (telesarjast “Pilvede all”) ja Reimo Sagor (“Võta või jäta”).
“Tagurpidi torni” stsenarist on Aidi Vallik (“Kuhu põgenevad hinged”), režissöör Jaak Kilmi (“Jõulud džunglis”, “Sigade revolutsioon”, “Sangarid”).
Filmi toodavad Stellar Film ja Studija Locomotive, levitab ACME Film.
MovieReading rakenduses on saadaval kinofilmi vaegnägijate kirjeldustõlge ja ka vaegkuuljate subtiitrid, mis annab nägemispuudega ja vaegkuuljatest kinosõpradele võimaluse filmi “Tagurpidi torn” paremaks filmielamuseks kinosaalis juba filmi esilinastumise päevast alates.
Märksõnad: Draama, põnevus, seiklus

Toimumisajad

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti