MTÜ Kungla "Rapuntsel"

Medium
VIIMAST KORDA! Muusikalise etenduse „Rapuntsel“ lavastuse eeskujuks on Walt Disney multifilm ning laevashow, mis omakorda on loodud vendade Grimmide muinasjutu «Rapuntsel» põhjal. Muusikalis kõlavate laulude autor on Alan Menken (inglise keelsed sõnad Glenn Slater) ning eestikeelsed laulusõnad on loonud Jaan Pehk, Uku Toomet ja Siiri Põldaar.

Ratsur Flynn (Timmu Viilup) on tagaotsituim, aga ka võluvaim bandiit terves kuningriigis. Kui ta pärast järjekordset röövi leiab endale peidupaiga keset metsi asuvas salapärases tornis, saab mehest ootamatult... pantvang. Sellega saab hakkama Rapuntsel (Carol Põldsaar), imeilus ja särtsakas piiga, kelle võluväge sisaldavad kuldsed juuksed on 20 meetri pikkused ning kes pole kunagi sellest tornist välja pääsenud. Flynni iseäralik vangistaja sõlmib mehega kokkuleppe ja see pealtnäha kokku sobimatu paar asub seiklusrikkale teekonnale, millel neid saadavad jäljekütist hobune Maximus (Anna-Kaisa Nõmme), Rapuntslit valvav kameeleon Pascal ning terve hulk karuseid röövleid, kellel on Flynni tabamiseks omad põhjused.
Muusikal “Rapuntsel” on lustiline seiklus, mille vaatamiseks pole keegi liiga noor ega liiga vana. See on muinaslugu, mis on ühest küljest klassikaline, aga samas närve kõditavalt humoorikas. Kungla muusikalitrupile omaselt on etendusse poetatud ka eriti terav pipratera. 

Muusikali toovad lavale: Carol Põldsaar, Timmu Viilup, Lauri Tiirats, Romet Lepik, Siiri Põldsaar, Kristo Põldsaar, Anna-Kaisa Nõmme, Heliisa Mets, Alina-Lisett Anufrijeva, Are Saarma, Hannes Jaakson, Hanna-Liisa Starke, Brit Marii Veri, Ly Johanson, Anette-Elis Kase
 
Lavastajad: Siiri Põldsaar, Ly Johanson ja Brit Marii Veri.
Kunstnik: Carol Põldsaar
Kostüümid: Siiri Põldsaar
Rekvisiidid: Carol Põldsaar, Timmu Viilup, Emma Laureen Paul, Siiri Põldsaar, Marko Põldsaar, Heliisa Mets, Are Saarma, Hannes Jaakson, Brit Marii Veri.
Heli: Riko Pelska
Muusikal on lavastatud Valga Vallavalitsuse, Eesti Kultuurkapitali, Kohaliku omaalgatuse programmi, Valga Rockiklubi, Valga Põhikooli ning Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse toel.

Pääse 7 eurot 


Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Registrikood: 90008264
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148, Eesti