„Silvi Vrait 70“

Medium PS! Teste ja vaktsineerimistõendeid sissepääsul ei nõuta.

Käesoleva aasta kevadel oleks Silvi Vrait saanud 70-aastaseks. 8. juulil austavad kodumaa muusikud Silvit ja tema panust eesti muusikasse kauni kontserdiga Pirita kloostri varemetes.

Silvi Vrait alustas lauljakarjääri 1972. aastal esinedes telesaadetes "Kaks takti ette" ja "Käokava". Teda teati kui hea stiilitunnetuse ja rikka häälematerjaliga lauljat, kes valdas paljusid stiile - džäss, bluus, pop, rokk, šansoonid ja muusikalid. Ta oli mitme eesti ansambli solist, teiste seas Suuk ja FIX, ning tegi koostööd veel teistegi ansamblite, orkestrite ja muusikutega. Silvi Vrait on kaasa löönud ka erinevates muusikalides, nt "Põhjaneitsi", "Helisev muusika", "Chicago", "Kuningas ja mina" jt ning ta esines paljudel festivalidel-kontsertidel üle maailma. Samuti on ta esindanud Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel lauluga "Nagu merelaine".

Kontserdil astuvad lavale armastatud eesti artistid Siiri Sisask, Hedvig Hanson, Kaire Vilgats, Ain Agan, Raivo Tafenau ning ansambli FIX koosseisus Novella Hanson, Priit Pihlap, Vello Toomemets, Evald Raidma, Viljo Tamm, Viktor Vassiljev, Mait Paldra, Taavi Peterson, Riho Lilje, Väino Land ja Silver Vrait.

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee


Toimumiskohad ja -ajad:
8. juuli kl 20 – Pirita kloostri varemed


Kestus: 1 tundi ja 30 minutit

Piletihinnad ja read:  
Täispilet 34 €, pensionäripilet 29 €, lapsepilet (0-15-a) 24 €.
Alates 1. juulist on piletihinnad:
Täispilet 39 €, pensionäripilet 34 €, lapsepilet (0-15-a) 24 €.

Ürituse toimumise päeval eelmüügis ja kohapeal on täispilet 40 eurot, lapsepilet 25 eurot, muid soodustusi ei ole.

Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti