Vaiko Eplik ja Priit Võigemast

Muusikasuvi Antoniuse õues 2021

Medium

19.august kl 20 Vaiko Eplik ja Priit Võigemast

Priit Võigemast on näitleja, Vaiko Eplik on muusik. Nad on kaks vana head sõpra, kes kunagi koos bändi teinud. Esitusele tulevad lisaks oma lauludele ka nende lemmikpalad Eesti levimuusika kullafondist ja tehakse kokkuvõte oma muusikalirollidest.

 

Üritusele pääseb COVID-19 tõendi ja ID-kaardi alusel/esitamisel 

___________________________________ 

Muusikasuvi Antoniuse õues

Tartu kontsertide sari „Muusikasuvi Antoniuse õues“ alustab sel suvel oma 10. hooaega. Seega oleme jõudnud oma esimese väikese juubelini. Kümne aasta jooksul suurima publikumenu osaliseks saanud artistid nagu Tanel Padar, Stig Rästa ja Silver Laas, Vaiko Eplik ja Priit Võigemast tulevad teiste hulgas ka sel aastal meid oma kontsertidega rõõmustama.

1. juulist 26. augustini igal neljapäeva õhtul saab nautida Tartu Antoniuse õues mõnusaid suvekontserte. Kontserdikava hõlmab väga head muusikat džässist rokini, popist folgini. Muusikasuvi kestab kuni 26. augustini ja publikuni jõuab üheksa kontserti.

 

01.juuli kl 20 Muusikasuve avakontsert. Stig Rästa ja Silver Laas               

Akustiline kontsert Trafficu parimatest lauludest. Kitarripoppi viljelev kooslus, mis on võtnud endale sihiks teha head eestikeelset muusikat.

 

08.juuli kl 20 Marilyn Monroe ja Frank Sinatra laulud

Ühel suvisel kontserdil saavad laval kokku muusikalitähed Hanna-Liina Võsa ja Lauri Liiv. Mõlemaid seob armastus möödunud sajandi  swingmuusika ja omaaegsete legendide Marilyn Monroe ja Frank Sinatra  loomingu vastu. Nende kahe kunagise superstaari laulud on ajatud ja tulevad ettekandele vaid sel erilisel ja pisut nostalgilisel õhtul. Lauljaid saadab alati nooruslik ja virtuoosne maestro Olav Ehala.

 

15.juuli kl 20 Back To Winehouse. Laura & Band

Amy Winehouse’ile pühendatud tribüütkontsert, kus kõlavad Winehouse´i  unustamatud hitid.

Just Amy Winehouse'i mõjuga põhjendatakse souli populaarsuse tõusu naismuusikute hulgas. Tema eripärane stiil R&B, souli ja džässi segu inspireerib jätkuvalt muusikuid üle maailma.

Laura Põldvere: "Amy Winehouse'i looming on mulle väga lähedane ning tundus hästi loogiline ja loomulik neid lugusid interpreteerida. Hindan, kuidas ta häälega mängib, milliseid keerukad nüansse kasutab, kuidas lüürikat mõistab. Ja kuidas ta laval liigub! Nii palju lahedaid nippe, mida saan ise kasutada ja talle lisada juurde enda omapärad."

22.juuli kl 20 Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra

Näitleja Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa on kaks flamenkokitarristi, kelle kontsert on nagu kuum ja kirglik Hispaania suvi.

 

29.juuli kl 20 Anett trio

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel - Aasta album, Aasta naisartist ja Aasta popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega - Aasta naisartisti ja Aasta popartistina. Mitmeid kordi ka Eesti Laulul kuulajate südameid võitnud pop-soul laulja Anett ja tema sõbrad esitavad soulmuusika kavereid ja Aneti originaalmuusikat.

 

05.august kl 20 Naised köögis

Ansambel Naised köögis on sündinud ühistest hetkedest Viljandi aguliköökides. Nii mitmedki elukogemusest sündinud ja läbi mõnusa huumoriprisma esitatud laulud "See pole ainult sääskede ja siilide öö", “Aasta ema“ jms on saanud tõelisteks hittideks. Need on nelja naise elukogemusest ja koosloomise rõõmust sündinud tänapäevased kuid rahvalaulu tunnetusega autorilaulud.

 

12.august kl 20 Tanel Padar ja Siim Usin

Akustiline kontsert, kus esitusele tulevad Taneli poolt kuulsaks lauldud hitid muusikukarjääri algusest kuni tänase päevani.

 

19.august kl 20 Vaiko Eplik ja Priit Võigemast

Priit Võigemast on näitleja, Vaiko Eplik on muusik. Nad on kaks vana head sõpra, kes kunagi koos bändi teinud. Esitusele tulevad lisaks oma lauludele ka nende lemmikpalad Eesti levimuusika kullafondist ja tehakse kokkuvõte oma muusikalirollidest.

 

26.august kl 20 Puuluup

Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (kes on ka antropoloog ja õppejõud). Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluubi muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga, mis kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga.

 

 

Piletid eelmüügist 18-20.-. Kontserdi toimumise nädalal 20-23.-

Muusikasuve passid 90.- müügil Vanemuise kontserdimaja kassas ning enne algust kohapeal. Info tel 5274704


 Toimumisajad

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti