Ugala 98. hooaja lõpupidu

Medium

Ugala 98. hooaja lõpupidu: ansambel Porgand, Svjata Vatra & Ugala näitlejad

 

Ugala teatri 98. hooaeg hakkab peagi lõppema. Kõik uuslavastused on jõudnud publiku ette, selgumas on publikulemmikud ja pärast seda, kui Ugala pöördlaval publiku tungival nõudmisel come-back'i tegev suvelavastus “Gogoli disko” on jõudnud viimase etenduseni, on käes aeg pikale sisehooajale joon alla tõmmata ning pidada maha üks meeleolukas hooaja lõpupidu.

 

Publiku ette astuvad lavastuse “Gogoli disko” jaoks taas kokku tulnud teatrilegendid Üllo Kaur ja Margus Vaher koos oma ansambliga Porgand – legendaarne kooslus, mis on oma teatraalsete etteastetega inimesi hullutanud juba aastast 1975.

 

Inspireerituna hooaja viimasest uuslavastustest "Elav laip" on teatrirahval suur rõõm lavale kutsuda Ruslan Trochynskyi koos oma ansambliga Svjata Vatra, kes esitlevad kontserdil oma tuliuut plaati “Muutused Zminy”.

 

Koos ansambliga Svjata Vatra astub publiku ette ka lavastusest "Elav laip" pärit mustlasbänd koosseisus Kadri Lepp, Martin Mill, Andres Noormets, Andres Tabun, Terje Pennie, Tarmo Suvisild ja Oleg Titov.

Kevadpeol kuulutatakse pidulikult välja lõppeva hooaja Ugala teatri publikulemmikud. Selgeks saab, milline on publiku arvates Ugala teatri parim uuslavastus ning enim meeldinud mees- ja naisnäitleja. Kuldõuna nime kandvad publikupreemiad valmivad tänavu Ugala teatri majakunstnik Eve Valperi käe all.

Oma lemmikute poolt saab hääletada: http://www.ugala.ee/publikuhaaletus-vali-oma-lemmik-ugala-teatri-lavastus-mees-ja-naisnaitleja/

Lisaks bändidele mängivad sel ööl parimat tantsumuusikat Ugala teatri melomaanidest töötajad ja head-paremat pakub Teatrikohvik, mille suvisest erimenüüst leiab igaüks endale meelepärase peokosutuse. Avatud on ka Ugala teatri töötajate pop-up kohvik, mille müügitulu läheb Ugala heategevuslikku fondi “Kingi lapsele teatrielamus”, mis aitab teatrisse väikese sissetulekuga perede lapsi. Fondi on võimalik panustada ka heategevuslikke toetuspileteid soetades: www.piletimaailm.com/performances/45921

 

Hooaja lõpupidu toimub 26. mail kell 20.00

Pileti hind 8€ / „Gogoli disko“ pileti ette näitamisel 5€. Piletite arv on piiratud.Toimumisajad

L 26.05.2018 20:00

Vabu kohti: 26, Tavahinnad: 8 €, Soodushinnad: 5 €

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti