ALIAS

Medium

ALIAS

Sõnaseletusmäng ühes vaatuses

 

Autor: Andrus Kivirähk

Lavastaja: Aare Toikka

Kunstnik: Kristel Maamägi

Valguskunstnik: Sander Põllu

Videokunstnik: Sander Põldsaar

Muusikaline kujundaja: Peeter Rebane

Osades: Merle Palmiste (Eesti Draamateater), Piret Rauk (Kuressaare Linnateater) ja Tanel Saar

 

Julia ning Piret on klassiõed. Julia on nautinud terve elu kuulsust ja tähelepanu, naeratanud ajakirjade esikaantel ning säranud seltskonnaüritustel. Kõik tunnevad ja teavad teda. Piret, vastupidi, on elanud peaaegu nähtamatult. Inimesed lihtsalt ei pane teda tähele ning isegi fotodel jääb ta tavaliselt kellegi selja taha. 

Pärast paljusid aastaid saavad kaks klassiõde jälle kokku. Ning hakkavad mängima „Aliast“. Lihtne seltskonnamäng osutub aga efektiivsemaks inimhingemuukijaks kui kõmureporterid või vilunud psühholoogid. Peaasi, et naised ei hülgaks mängimise põhireeglit – kunagi ei tohi unustada, et mängitakse.

Autor Andrus Kivirähk ja lavastaja Aare Toikka jätkavad VAT Teatris intiimse kahe tegelase draama traditsiooni (varasemalt „Karin ja Pearu” ning „Ingel, ingel, vii mind taeva”), et anda vaatajale võimalus uurida väga lähedalt inimeseks olemise hirme ja rõõme.

 

Esietendus: 29. septembril 2016 Rahvusraamatukogu Teatrisaalis

Etendus on ühes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 5 minutit 

NB! Dokumentide kontroll enne etendust võib võtta tavapärasest enam aega, seega palume võimalusel teatrisse saabuda veidi varem. Loe lähemalt https://vatteater.ee/piletid/ . Kui tunnete, et olete haige, andke sellest meile teada hiljemalt 3 tundi enne etenduse algust ja meie anname endast parima, et Teie pilet ümber vahetada. Kui soovite pileteid vahetada või vajate lisainfot, siis kirjutage eva@vatteater.ee.

 


NB! Hilinejad saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei maksta!

 

 

www.vatteater.ee

 


Ключевые слова: #vatteater #alias #andruskivirähk

Даты проведения

Пт 03.12.2021 18:00

Свободных мест: 24, Обычные цены: 20 €, Цены со скидкой: 15 €

Поиск по ключевым словам

Мой Piletimaailm

Piletimaailm под управлением

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti