Pildilt kukkujad

Tiina Laanemi draama täitumata unistustest

Medium Lugu tavalistest eesti inimestest, kelle nooruspõlveunistuste ja reaalse elu vahel haigutab kuristik.

PILDILT KUKKUJAD
Tiina Laanemi draama

Lavastaja, kunstnik ja muusikaline kujundaja Andres Noormets
Kostüümikunstnik Maarja Viiding
Valguskujundus Andres Noormets ja Jaanus Moor

Osades
Maria Annus, Merle Jääger, Aivar Tommingas, Helgur Rosenthal


See on lugu, mis toimus või toimub siinsamas Eestis, ükskõik kelle sõprade, naabrite või iseenda peres. Meie kõigi elud koosnevad põhjuste ja tagajärgede katkematust reast, millel on tervikule määrav mõju: elukutse valik, elukaaslase valik, töökoha valik, julgus oma elus midagi muuta, hirm ebaõnnestumise ja üksijäämise ees... Kui kõik on läinud absoluutselt teisiti kui lootsid, kust võtta siis usku ja jõudu edasi minemiseks?

Eelöeldust hoolimata on Sadamateatri laval toimuvat puhuti täitsa tore vaadata. See postidele püstitatud lillelise tapeediga nukumaja, kus tegevus toimub, on muinasjutule sobivalt ilus ja läbimõeldult kujundlik – sest lavastuse viimases veerandis, kui tegelaskond on otsustanud lihtsalt elada, muutub ka kõik selle toa sees lilleliseks. Mantlid, vestid, seelikud, laudlinad. /.../

Läbimõeldud ja liikuvad on ka imepisikesel mängupinnal toimuvad misanstseenid, ratastoolis ralliv Emmy, risti-rästi üksteisele peale räägitud dialoog. Rääkimata Merle Jäägeri ilmekalt värisevatest kätest ning Jäägeri ja Aivar Tommingase soojalt mängitud vanainimeste-flirdist. See on teraapiateater, nagu üks vaataja esietenduse järel tabavalt sõnastas.
Kadi Herkül

Esietendus 21. novembril 2015 Sadamateatris.

1. detsembril 2017 - viimast korda! 


Sadamateatris on nummerdamata kohad.
Sooduspilet pensionäridele, õpilastele, ISIC- ja ITIC-kaardi omanikele.
Soodustust tõendav dokument peab olema etendusel kaasas.
Ostetud pileteid ei vahetata ega osteta tagasi!


Head vaatajad,

Sadamateater on väga eriline teatrimaja - sageli on etenduse käigus kasutusel terve hoone ning kõik saali sissepääsud, mistõttu etenduse ajal etendusse sekkumata, näitlejaid ning teisi külastajaid segamata saali ei pääse. Et Vanemuise teater peab oma publikust lugu, algavad etendused täpselt piletil näidatud ajal ning hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa. Samuti ei kompenseeri teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid. Soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks ning soovime teile teatrielamust!
Teater Vanemuine

Toimumisajad

T 31.10.2017 19:00

Vabu kohti: 25, Tavahinnad: 19 €, Soodushinnad: 15,20 €

T 21.11.2017 19:00

Vabu kohti: 76, Tavahinnad: 19 €, Soodushinnad: 15,20 €

R 01.12.2017 19:00

Vabu kohti: 9, Tavahinnad: 19 €, Soodushinnad: 15,20 €

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti