NO51 Mu naine vihastas

Medium

NO51
Mu naine vihastas

Ojasoo/Semper

"Mu naine vihastas" on komöödia üksindusest. On üks mees ja tema tuba. Kõik muu on mehelt võetud. Mälestused, ilusaimad hetked minevikust, aga ka banaalsed, kuid elu rikastavad argimomendid. Kõik on kadunud. Kustutatud. Läinud. Ta on valmis tegema ükskõik mida, et neid tagasi saada. Kuid ta saab aru, et üksinda ta ülesandega hakkama ei saa. Tal on vaja abi. Ja ta saab abi. Ta ei ole toas enam üksinda.

Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi "Mu naine vihastas" on alguse saanud tundest, et meie elu voolab meie sõrmede vahelt välja ja there is nothing you can do about it - sa ei saa mitte midagi teha. Sa võid ju elu ilusaimad hetked üles kirjutada. Pildistada. Meelde jätta. Filmida. Lindistada. Edasi rääkida. Kuid sellest ei piisa. Me tahaksime neid hetki uuesti ja uuesti läbi elada. Selle poole "Mu naine vihastas" püüdlebki. Ja muidugi on see naljakas. Väga naljakas.

See on meie viimaste hooaegade kõige soojem lavastus. Päike on päike, isegi kui ta tõuseb vannitoas.

Lavastajad-kunstnikud Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo

Laval Eva Koldits, Rasmus Kaljujärv, Rea Lest, Jörgen Liik, Gert Raudsep, Simeoni Sundja ning Juhan Ulfsak (Von Krahli Teater) ja Helena Pruuli

Esietendus 15. mail 2014 Teatris NO99

Etendus kestab üks tund ja 40 minutit, ilma vaheajata.

NB! Etenduses kõlab vali muusika

Vaata ka klippi!

Toetajapilet.

Kõigile Teater NO99 etendustele on võimalik osta toetajapilet. Toetajapilet maksab 25 eurot ning on mõeldud, nagu tema nimigi ütleb, teatri toetamiseks. Teater saab tuge nii rahasummast kui ka mõttest, et on inimesed, kes peavad oluliseks NO99 eesmärke. Aitäh! Ostmiseks valige rippmenüüst hind 25 eurot.


 Toimumisajad

Märksõnadega otsing

Minu Piletimaailm

Telli uudiskiri

Piletimaailma haldab

SA Eesti Draamateater
Pärnu mnt. 5
Tallinn, 10148
Eesti